informacja: 502 118 180

Zaloguj się Rejestracja

Informacje o firmie

Firma STS Kurier działa na rynku od 1998 roku oferując usługi kurierskie, spedycyjne i transportowe. Pierwsze lata naszej działalności koncentrowały się wokół klientów indywidualnych oraz firm z województwa łódzkiego. Dzięki inwestycjom w nowoczesny i niezawodny tabor, indywidualnemu podejściu do oczekiwań klienta nasza firma zwiększa systematycznie zasięg działalności.

STS Kurier Wysoka jakość obsługi zleceń, przystępna cena oraz terminowość wzbudzają zaufanie klientów, jak również firm transportowych działających na międzynarodowym rynku. Nawiązujemy współpracę z największymi przewoźnikami na świecie - w naszej ofercie obecne są usługi firm FEDEX, UPS, Raben. Nieustanny rozwój i inwestycje w systemy sprzedaży internetowej, pozwala firmie podnosić jakość usług, dbając jednocześnie o konkurencyjny poziom cen. Jako nieliczni dysponujemy rozwiązaniami, które umożliwiają dystrybucję przesyłek, sprawne zarządzanie adresami nadawców oraz odbiorców, niezależnie od czasu i miejsca pracy.

STS KurierObecnie dysponujemy kilkunastoma pojazdami o ładowności od 3,5t do 15 ton, realizujemy zlecenia na terenie kraju jak i zlecenia międzynarodowe. Rozwijamy system informatyczny, udostępniając innowacyjne rozwiązania i upraszczając proces zamówień. Pozostajemy otwarci na kooperację z firmami z branży transportowej. Nawiązujemy także kontakt z niemiecką firmą ROHLIG SUUS. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu przesyłki paletowe oraz gabaryty w atrakcyjnych cenach i szybkim terminem realizacji.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty, funkcjonalnością witryny internetowej oraz warunkami współpracy. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi przyczyniały się do uproszczenia działaności. Jako Państwa partner w tak odpowiedzialnej i trudnej dziedzinie jak transport i logistyka, chcemy budować trwałe i korzystne relacje, opierając się na zrozumieniu i zaufaniu.

Śledzenie przesyłek paletowych

Numer zamówienia STS Cargo

Wyszukaj